چگونه لپ تاپ بخريم
پاسخ به سؤالات متداول شما
سؤالات شما در خصوص نگهداري و خريد لپ تاپ در اين بخش پاسخ داده خواهد شد

اول صداقت

تليا سرويس

ما خود را در كنار و مشاور مشتريان مي‌دانيم، در مورد همه چيز حقيقت را به شما خواهيم گفت حتي اگر برخي همكاران دروغ را ترجيح بدهند و منافع كوتاه مدتي از اين راه كسب كنند

پس هنگام تماس با ما آماده شنيدن حقايق باشيد،نه تعريف و تمجيد بي جا از هر چيز

با مراجعه به يك مركز معتبر و دريافت خدمات مورد اعتماد بسياري از مشكلات بعدي قابل جلوگيري هستند اطلاعات بيشتر >>

دريافت بهترين اطلاعات

دريافت اطلاعات در مورد لپ تاپ‌هاي با كارايي بالا كه به دلايل مختلف قيمت آنها بهينه شده است و در واقع افت قيمت داشته‌اند به شما كمك مي‌كند تا بهترين تصيم را در خصوص به روز رساني سيستم خود بگيريد، اين اخبار را از ما دريافت كنيد

آيا برنامه باياس لپ تاپ دل اينسپايرون 5110 خوب و بد دارد؟

 

لپ تاپ دل سري اينسپايرون مدل 5110 DELL INSPIRON 5110 لپ تاپي با ظاهر زيبا است كه اگر درست كار كند كارايي خوبي هم دارد! اما متأسفانه اين مدل از لپ تاپ‌ دل مشكلاتي نيز دارد از جمله اين مشكلات به از بين رفتن ناگهاني برنامه باياس مي‌توان اشاره كرد.
يعني باياس لپ تاپ بصورت ناگهاني و بدون دليل برنامه‌ي خود را از دست مي‌دهد، اين اتفاق براي لپ تاپ‌هاي جديد نيز مي‌افتد، مثلا يك مشتري گلگي داشت كه سه بار در طول دوره‌ي گارانتي به اين مشكل بر خورده و تعميرگاه لپ تاپ مجدداً آنرا پروگرام كرده و باز اين مشكل پيش آمده، اين مشتري سؤال مي‌كرد آيا برنامه‌ي آنها ايرادي دارد؟
پاسخ به اين سؤال منفي است ولي با تغييري در مادر بورد لپ تاپ مي‌توان اين ايراد را بر طرف نمود! گرچه يك لپ تاپ نبايد چنين باشد ولي هست!
براي مشاوره در مورد مشكلات لپ تاپ خود مي‌توانيد با بخش تعميرات تليا سرويس تماس بگيريد، و مطمئن باشيد كارشناسان تليا سرويس صداقت را اولين اصل كاري خود مي‌دانند.
اميدوارم مطلب فوق براي كاربران و همكاران محترم مفيد باشد.


وحيد اصفهاني
كارشناس ارشد بخش تعميرات
تليا سرويس

نقل مطلب با ذكر منبع و لينك بلا مانع و تنها در اين صورت شايسته شأن شما است